PDA

View Full Version : Davayimiz yigin bilenla putemdu?

Unregistered
09-12-06, 05:09
DUQnıng yıgını dagdugluk eqılıp gelbılık ayaklaxtı.yıgında yıngı rehberler saylandı.reımız amırkıdın muavını kazaksıtan kanada gırmanye turkıyedın terkıptapkan sıkırtarımız gırmandın.bular herkaysı uzlırınıng dulıtıde ıxlevatsa .her yılı bıre ıkkı kıtım yıgın ıqıpla davayımıznı emelge axuramdu kandak .eger muzakırlaxsa tılıpon arkılık ıxlarnı putegılı bolamdu? xunga davayımız kandak ılıp berıx togursıda jamaeler yahxı oylunup bır yahxırak qare tıpıx kırek .tordaxlar kandak karaysıler

artuqche oylimang
09-12-06, 05:16
siz artuqche ishqa kongul bolimen dimey sawadingizni yaxshi chiqiring.

dewani qandaq qilishni wezipe alghanlarning ozi yaxshi bilidu.

Unregistered
09-12-06, 05:51
DUQnıng yıgını dagdugluk eqılıp gelbılık ayaklaxtı.yıgında yıngı rehberler saylandı.reımız amırkıdın muavını kazaksıtan kanada gırmanye turkıyedın terkıptapkan sıkırtarımız gırmandın.bular herkaysı uzlırınıng dulıtıde ıxlevatsa .her yılı bıre ıkkı kıtım yıgın ıqıpla davayımıznı emelge axuramdu kandak .eger muzakırlaxsa tılıpon arkılık ıxlarnı putegılı bolamdu? xunga davayımız kandak ılıp berıx togursıda jamaeler yahxı oylunup bır yahxırak qare tıpıx kırek .tordaxlar kandak karaysıler

miningqe kude yigin iqip kishlerni awarekilip jamaetler ianekilgan pullarni qong qong heqlep davayimiznı hel kilgili bolmaydu.bushu jinini bakalmiqan bezi kishlerning kilivatkan ishi

Unregistered
10-12-06, 05:50

kurultiyimız hitaydın ugun valgan ohshydu.nimısh bolsila yigin aqimizla dep turidigan bolupkaldi