PDA

View Full Version : Salam

deli_tokuz
14-07-06, 11:11
Salam. Men akif.Türkiyeliyim. Uygur kardeşlerimle tanışmak istedim. Ama sizin lisanınızı çok anlamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Allaha emanet olun :)

Unregistered
14-07-06, 12:03
Salam. Men akif.Türkiyeliyim. Uygur kardeşlerimle tanışmak istedim. Ama sizin lisanınızı çok anlamıyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Allaha emanet olun :)

Merhaba Akif! hos geldin!
astinda Uygurce ile Türkce cok benziyor! neyse yavas yavas anlarsin!
sende Allaha emanet ol!

deli_tokuz
14-07-06, 12:20
:) çok sevindim kardeşim senin adın nedir ? Uygur Türkü müsün sen de ?

1 yıldır Türk yurtlarından kendime kardeşler buluyorum.Azerbaycan , Kırım Tatarları , Uzbekistan.. Şimdi de inşallah Uygur kardeşlerimle tanışmak istiyorum.

Ben buraya msn messenger adresimi yazıyorum : deli_tokuz@hotmail.com

Benimle tanışmak isteyen kardeşlerim olursa çok sevinirim. Allaha emanet olun :)

Unregistered
14-07-06, 12:53
:) çok sevindim kardeşim senin adın nedir ? Uygur Türkü müsün sen de ?

1 yıldır Türk yurtlarından kendime kardeşler buluyorum.Azerbaycan , Kırım Tatarları , Uzbekistan.. Şimdi de inşallah Uygur kardeşlerimle tanışmak istiyorum.

Ben buraya msn messenger adresimi yazıyorum : deli_tokuz@hotmail.com

Benimle tanışmak isteyen kardeşlerim olursa çok sevinirim. Allaha emanet olun :)

evet, ben Uygur Türkü´gim. adimi vermek istemiyorum, lütfen yanlis anlama!
Bakiyorum Türk yurtlarindan cok arkadaslar bulmussin, Uygurlar ile neden tanismak istiyorsun? Bende sana yazarken bir az türkce örenegim!

deli_tokuz
14-07-06, 13:08
Yok yanlış anlamam kardeşim :)

Kardeşim biz yani Azeri, Türkmen, Uzbek, Uygur hep aynıyız. Yıllarca birbirimizden ayrı olsakda gönül yollarımız hep aynı yerde birleşiyor.

Dünyanın neresinde olursa olsun kardeşlerimle tanışmak hosuma gidiyor :)

çinlilerin, yıllardır(Sheriq böyle yazılıyor galiba ) Doğu Türkistanlı kardeşlerime yaptığı eziyeti duyuyoruz. Ve dualarımızın sizlerle olduğunu söylemek istiyorum. İnşallah Uygurlar da hürriyetlerine kavuşacaklardır. Osman Baturun göremediği hürriyeti sizler ulaşacaksınız kardeşlerim. Yüreklerimiz dualarımız sizinle.

deli_tokuz
14-07-06, 15:06
Tekrar salam kardeşler. menim yazdıklarımı 43 kişi okumuş ama bir kişi cevap vermiş ? Diğer kardeşlerimle de tanışmak isterim.Otağda yüzden fazla üye var.

Allaha emanetsiniz.

Unregistered
14-07-06, 16:01
Tekrar salam kardeşler. menim yazdıklarımı 43 kişi okumuş ama bir kişi cevap vermiş ? Diğer kardeşlerimle de tanışmak isterim.Otağda yüzden fazla üye var.

Allaha emanetsiniz.

Hos geldin kardisim !!

Tenri Türk irkini korsun !!!!

deli_tokuz
14-07-06, 16:11
:) hos bulduk kardeşim. Peki sen Uygur musun ? Ve eğer mümkünse adını söyleyebilir misin ? Türkiyeden bütün soydaşlara salam getirdim.

Unregistered
17-07-06, 19:25
Salam kardesim(deli-tokuz).bende uygur Turkiyim. internette Ara-sira(pek az) giriyorum.emma hickimsege cevap yazmazdim. cunki cok yogun oldugum icin. Emma sana cevap yazmamaya dayanamadim.senin gibi bizi sevenlere canlarimiz pida olsun.kardesligimiz ebedi olsun.

Unregistered
17-07-06, 19:46
Salam kardesim(deli-tokuz).bende uygur Turkiyim. internette Ara-sira(pek az) giriyorum.emma hickimsege cevap yazmazdim. cunki cok yogun oldugum icin. Emma sana cevap yazmamaya dayanamadim.senin gibi bizi sevenlere canlarimiz pida olsun.kardesligimiz ebedi olsun.
tanismak istedigin baska bir sey, lakin konusman cok garip senin. adin ne?

deli_tokuz
18-07-06, 14:41

Amin kardeşim. Kardeşliğimiz ebedidir. Hepimiz aynı yolun yolcusuyuz bizlerde ayrılık olmaz. Alah bütün Türklere hürriyet(hörlük) versin kardeşim.

deli_tokuz
18-07-06, 14:44
Kardeşlerim ben buraya bir kez daha e-mail adresimi yazıyorum. Anladığım kadarıyla burada isim vermek istemiyorsunuz. Tabi o sizin bileceğiniz iş ben karışamam.

deli_tokuz@hotmail.com Allaha emanetsiniz.