PDA

View Full Version : Türkiye Atatürkçüler Birliği Teşkilatı

ATATÜRKÇÜ
11-02-06, 08:43
Yüce Türk Milleti,

Başbuğ Atatürk'ün Türk ırkı için verdiği kutsal mücadele sonunda, Türk ırkı Başbuğ Atatürk önderliğinde Türkçülük esasına dayalı, bütün kurumları Türklerin hakimiyetinde olan bağımsız Türk devletini kurmuştur.

Başbuğ Atatürk'ün Tanrı dağına uçmağa varışından sonra, ülkemizde değişimler başgöstermeye başladı.Türkçülük esasına dayalı ulusal devlet yapısından hızla uzaklaşıldı ve gayrı ulusal ideolojik akımlar, Türk ırkının içine patlamaya hazır bir bomba olarak yerleştirilmeye çalışıldı ve bu süreç Başbuğ Atatürk'ün uçmağa varışından günümüze kadar devam etmektedir.

Türk milletine dayatılan bu gayrı ulusal ideolojik akımlar, bazen sol maske takarak, kimi zaman sağ maske ile, Türk ırkını dıştan gelme gayrı ulusal ideolojik akımlarla zehirlediler ve Türk milletini Türk milliyetçiliğinden uzaklaştırmaya yeltenmişlerdir.

"Ben her şeyden önce bir Türk milliyetçisiyim. Böyle doğdum. Böyle öleceğim. Türk birliğinin, bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile, gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapayacağım. Türk birliğine inanıyorum, onu görüyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk birliğiyle açacaktır. Dünya sükununu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türk'ün varlığı bu köhne aleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek, o zaman görülecek." Başbuğ Atatürk

Başbuğ Atatürk'ün söylev ve demeçleri ortada olmasına rağmen, bazı hain odaklar Atatürkçülüğü kendi çıkarları ve emelleri doğrultusunda geçmişten günümüze kullanmaya çalışmışlardır. Türkiye genelinde kurulan bir çok sayısız "sözde" kemalist fakat özde farklı etnik unsurlara mensup Türk düşmanları "kemalizm" adı altında bölücü ve yıkıcı faaliyetlerine devam etmekteler ve Türk Milletini Atatürkçülükten uzaklaştırmaya çalışmaktalar.

Başbuğ Atatürk hayatının hiç bir döneminde "kemalist görüş" veya "kemalizm" gibi kavramları ortaya atmamıştır. Başbuğ Atatürk her gittiği yerde açıkca Türk Milliyetçisi olduğunu, böyle doğduğunu, böyle öleceğini beyan etmesine rağmen "sözde" kemalist geçinen bir takım Türk kanı taşımayan hain odaklar Türk Milliyetçiliği karşıtı söylemler içerisinde bulunuyorlar.

"Hayattaki yegane üstünlüğüm, Türk doğmaktır! Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki; sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki cevher-i asli'yi çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an feragat etmesin." Başbuğ Atatürk

Başbuğ Atatürk'ün bu Türkçü söylemlerinden rahatsız olan hain odaklar, Başbuğun bu söylemlerini tarih sayfalarından silemezler.

Başbuğ Atatürk'e gönülden bağlı olmak, Atamızın açmış olduğu bu engin yolda yılmadan mücadele etmek her Türkün asli görevidir.
Yüce Türk milleti, Başbuğ Atatürk'ün Türkçü devrimlerine sahip çıkmak ve Başbuğun Türkçülük ülküsünü yaşatmak zorundadır. Gerçek Atatürkçülük budur.

Farklı kavramlarla Atatürkçülüğün içini boşaltmaya çalışan, sözde "kemalist" geçinen fakat farklı etnik unsurlara mensup bir takım devşirmelere karşı, gerekli dik duruşu Atatürkçüler olarak göstereceğiz.

Bu bağlamda Türkçü Hareketin Askeri kanadı, "T.İ.B.T."nın siyasi alandaki kolu ve Türkçü Hareketin kitleselleşmesi, Atatürkçülüğün Türk milletince doğru algılanması, tüm Atatürkçülerin tek çatı altında birleşme ülküsünü gerçekleştirmek için, 03/02/2006'da
"TÃœRKİYE ATATÃœRKÇÜLER BİRLİĞİ TEŞKİLATI - T.A.B.T." kuruldu.

Türkçü Hareket, Emperyalist güçlere ve yerli işbirlikçilerine karşı şiddetle direnmeye devam edecektir.

GÖK TANRI TÜRK'Ü KORUSUN

Türkiye Atatürkçüler Birliği Teşkilatı
Genel Başkanı: 68/ SAVAŞAN ATSIZ

TABT > www.ataturkcu.tr.cx

TABT - Forum > www.ataturkculer.tr.cx

TURAN DUSH
11-02-06, 12:40
Teshekkürler irkdaslara yetküzgen habera!

TENGRI TÃœRK IRQINI KORSUN!!!!!

Unregistered
13-02-06, 08:07
iyi dilekler!

berkay
13-02-06, 11:46
bende türkiyedenim.saolasın ATATÃœRKÇÜ.SONUÇTA HEPİMİZ TÃœRKÃœZ.UYGURLAR BİZİM ESKİ TOPRAKLARIMIZDAN GÖÇ ETMEYEN KALAN TÃœRK IRKIDIR.KARDEŞLERİMİZDİR.HEPSİNİ TÃœRKİYEYE BEKLERİZ

Unregistered
28-02-06, 05:45
bende türkiyedenim.saolasın ATATÃœRKÇÜ.SONUÇTA HEPİMİZ TÃœRKÃœZ.UYGURLAR BİZİM ESKİ TOPRAKLARIMIZDAN GÖÇ ETMEYEN KALAN TÃœRK IRKIDIR.KARDEŞLERİMİZDİR.HEPSİNİ TÃœRKİYEYE BEKLERİZ
bir kun men Turkiyege barimen dostum, teklip uchun rehmet sizge!