PDA

View Full Version : ERK TV Tor Biti Hujumgha Uchrap Taqaldi

ERK TV
27-06-10, 17:41
2010-06-27 -kuni Etigendin bashlap ERKTV Tor Biti Xitay Hakkerlirining Hujumi Bilen Buzghunchiliqqa Uchridi

WWW.ERKTV.COM

Unregistered
28-06-10, 05:10
2010-06-27 -kuni Etigendin bashlap ERKTV Tor Biti Xitay Hakkerlirining Hujumi Bilen Buzghunchiliqqa Uchridi

WWW.ERKTV.COM

u tv tor bèti uchuq ikenghu.

Unregistered
28-06-10, 11:15

WWW.ERKTV.COM

wetinim.org mu hujumgha uchirighan oxshaydu,umu tunugundin berri ichilmaywatidu.

Unregistered
29-06-10, 16:34
Xitay Hakkerlirining Hujumigha qarap turghiche yeninglarda birer pichaq yoqmidi ?

çininkorkusu
29-06-10, 17:48
Bu tarz ucuz saldırıları önlemek için şunlar yapılabilir.

1. Kaliteli bir server alınmalı
2. Parayı bastırıp cisco switch firewall cihazı alınmalı
3. tcp syn cookies'leri enable yapmalı
4. gereksiz portlar kapatmalı
5. safe mod: off yapılmalı
6. manuel olarak ya da programla yoğun saldırı gelen IP'ler tespit edilip bloke edilmeli.

Oturup düşünülse çok güvenli bir server yapılır. Çin ordusu gelse amele sümüğü gibi kalırlar.

Ayrıca sümüklü çinlilere buradan sesleniyorum, kesin okurlar bu yazıyı.
siz Uygur sitelerini kapatırsınız kancıkça fakat biz de gün gelecek atom bombasını ananızınkinde patlatacağız. Bütün uydularınızı indirip sizin belinizi kıracağız. Daha dur ben çıkmadım piyasaya ben çıkayım o zaman size ne yapacağımı göremeden öleceksiniz.
Bu saldırıların devamını istiyoruz çünkü güçleniyoruz.
Saldırmayan kancıktır

Unregistered
30-06-10, 16:38
bu tarz ucuz saldırıları önlemek için şunlar yapılabilir.

1. Kaliteli bir server alınmalı
2. Parayı bastırıp cisco switch firewall cihazı alınmalı
3. Tcp syn cookies'leri enable yapmalı
4. Gereksiz portlar kapatmalı
5. Safe mod: Off yapılmalı
6. Manuel olarak ya da programla yoğun saldırı gelen ip'ler tespit edilip bloke edilmeli.

Oturup düşünülse çok güvenli bir server yapılır. çin ordusu gelse amele sümüğü gibi kalırlar.

Ayrıca sümüklü çinlilere buradan sesleniyorum, kesin okurlar bu yazıyı.
Siz uygur sitelerini kapatırsınız kancıkça fakat biz de gün gelecek atom bombasını ananızınkinde patlatacağız. Bütün uydularınızı indirip sizin belinizi kıracağız. Daha dur ben çıkmadım piyasaya ben çıkayım o zaman size ne yapacağımı göremeden öleceksiniz.
Bu saldırıların devamını istiyoruz çünkü güçleniyoruz.
Saldırmayan kancıktır

allah razi olsun kardes
ama her sey senin didin gibi kolay degil

Unregistered
02-07-10, 19:38
xitay rastla bar kuchini ishqa saptu ....... ozining sholisidin ozi qorqup iplas xitaylar

Unregistered
03-07-10, 13:03

WWW.ERKTV.COM

aldinki kitim boxlok toxup ketip, takilip kelip, kiyin pul tolep aqtuk dewatattingla, bu ketimmu xundaK BOLMIGHANDU HE?