PDA

View Full Version : Taiwanning karari !

Urtekin
08-11-05, 09:18
taiwan Kovmindang hökümiti ,Arkin Alptekin efendimge 20 yildinberi beriwatqan muaxini tohtitiptu, sewebi u bekerek qizil hitay terepdari bolghanlighi üchünmux. bizim Türkiyede kovmindang partiyesinde tehichen millet wekili olup muax elivatkan 3 kixi wardur! ular Doghu türkistanning hörligini Kovmindanggha satkanlardur!!

ulardin biri öldü, u bolsa Ebeydullam.

Ughlan
08-11-05, 09:22
kardas! sen babsining isini ogluna karistirma! u muasini diyer partilardan alir!!

qudret
08-11-05, 09:33
DC diki teshkilatning reisi Nuri Türkel, rabiye hanimni bek ahmaq qiliwatidu...! uning türki ghururi bolghan bir türkelmu yaki taghisi Ablet Abdirshitqa ohshash hittay köngli bolghan bir satelmu?

nuri bu dawa sen normal puqralarni ehmeq qilghandek ehmeq bolidighan bir dewa emes! qoymichilighingni sen yenila buzuq qizlargha dewam qiliwergin..!! emma Rabiye hedimizge rengwazliq qilma! peyingdin ayrilip qalisen!!

Unregistered
09-11-05, 07:07
yukurda makale yazghan ependim,bu mehpiyetlikleni nedin bilding,ye teiwen liklege achangni bergenmiting.wuy hitayning jasosi,munapik .Sendek eblehlerning kungigha kuzuk kikip aksaraygha isipkuyush kerek.

Unregistered
09-11-05, 07:10
Millitimiz uchun jan kuydurwatkan,erkin ependim we nuri turkellege tiltekkuzgen bundah ademlerni.kawap kilip hitaylargha yegizuwetish kerek

Unregistered
09-11-05, 07:11
benzin qiqip kuyduruwetish kerek.yaki turkiyege apirip trawist kiliwitix kerek.

Unregistered
09-11-05, 07:18
uyghur dawasining bugunki kunge kilixi,putunley rehmetlik Mehmet emin boghra,Eysa Yusup aliptikin lerdek dailirimizning japalik kurex kilghanlikidin keldi.xundahla ismi atalmighan nurghun kehirmanlirimizbar.Erkin ependim ene xu dailirimizning mexilini sundurmey inkilawini dawamlaxturup kelmekte.bu hekiketke qidimighan bezenler yurek kisel bulup ulup ketsenglar alla razi buldu.

Unregistered
14-11-05, 04:21
fgbfbfbfbfbgfbf

taxit
14-11-05, 14:19
togra!.... bezenler yurak kesel bolop olup ketse allah razi bolur ! birak kargularche kotürüp yaki yalap ölüpketkenlarga alla razi bolurmu...???

Unregistered
14-11-05, 14:24
Millitimiz uchun jan kuydurwatkan,erkin ependim we nuri turkellege tiltekkuzgen bundah ademlerni.kawap kilip hitaylargha yegizuwetish kerek

hey ehmek!!yenila xu hittayning qosighi toysun dep oylaysenkende ..!!

Unregistered
14-11-05, 16:44
uz militinglar yise bekrek yahshi bulamdikin deymina.