PDA

View Full Version : Omomiy Munazire



Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106]

  1. Uyghur News ( monday, Feb24, 2020)
  2. Very nice xinjiang songs 《Wuhan come on!》
  3. Uyghur yashlirini yene ishkirige tushushqa bashlaptu
  4. #Uyghur News ( Tuesday, Feb25, 2020)
  5. Uyghur News
  6. Weten Heqqide Yéngi Uchur (36) – 2020-2-26
  7. #Uyghur News ( Wednesday, Feb26, 2020)
  8. Quelqu'un connaît-il un bon casino en ligne au Niger?
  9. Uyghur News ( thursday, Feb27, 2020)
  10. Taliban we Amerika Uchrashti
  11. Uyghur News ( Friday, Feb28, 2020)
  12. ئەركىن سىدىق كىم؟ - Erkin Sidiq Kim? (I Qisim)
  13. Uyghur News (Saturday, Feb28, 2020)
  14. Otmushtiki Muhim Weqeler We Hazir
  15. Uyghur News (Sunday, March 1, 2020)
  16. Uyghur News (Monday, March 2, 2020)
  17. Uyghur News (Tuesday, March 3, 2020)
  18. ئۇيغۇرلارغا خۇشخەۋەر ۋە ئۇچۇرلار
  19. ئۇيغۇرلارغا خۇشخەۋەر ۋە ئۇچۇرلار
  20. Uyghur News (Wednesday, March 4, 2020)
  21. Uyghur News (Thursday, March 5, 2020)
  22. 写给世界正义社会人民的一个珍重宣告
  23. Qarlighach Imzaliq
  24. Uyghur News (Friday, March 6, 2020)
  25. Uyghur News (Saturday, March 7, 2020)
  26. ..... bularmish
  27. ئازاتلىق يولىمىزغا توسقۇنلۇق قىلىۋاتقا&#
  28. Uyghur News (Sunday, March 8, 2020)
  29. Declare an all-out war on the epidemic
  30. Uyghur News ( Monday, March 9, 2020)
  31. Uyghur News ( Tuesday, March 10, 2020)
  32. ۋۇخەندىكى خىتاي ۋاباسى(كورۇنا) ھەققىدە
  33. Uyghur News ( Wednesday, March 11, 2020)
  34. watch the picture
  35. Uyghur News ( Thursday, March 12, 2020)
  36. ئوقۇشقا ئەرزىيدىغان ماقالە- ئوقۇڭ !
  37. virginia shitatidiki Qeyser bilen Reyhangulni ishpiyon dep tekshurush bashliniptu
  38. Uyghur News ( Friday, March 13, 2020)
  39. Uyghur News ( Saturday, March 14, 2020)
  40. داۋا"مۇ ياكى مۇستەقىللىق كورەشمۇ؟
  41. Uyghur News ( Sunday, March 15, 2020)
  42. Uyghur News ( Monday, March 16, 2020)
  43. https://berkleycenter.georgetown.edu/responses/the-middle-kingdom-and-its-war-against
  44. Uyghur News ( Tuesday, March 17, 2020)
  45. باھانىڭ توغرا ئىكەنلىكى بۇگۇن ت
  46. ساتقۇنلارنىڭ تىزىملىكى - بىرىنجى قىسىم
  47. Uyghur News ( Wednesday, March 18, 2020)
  48. 贺特朗普总统与民同庆战胜弹劾审判带给自己的喜悦之情(上篇)
  49. 祝贺特朗普总统与民同庆战胜弹劾审判带给自己的喜悦之情(上篇)
  50. I qisim. پەرات مەمەت(يورۇڭقاش) كىمدۇر؟
  51. خوتۇنۇڭنى سىككەنمۇ؟ نەمە ئۇچۇن ھاقارەت?
  52. https://campaignforuyghurs.org/tr/tarih-bu-soykirima-sessiz-kalanlari-unutmayacak/
  53. Uyghur News ( Friday, March 20, 2020)
  54. 2020年3月21日郭文贵先生直播谈我们爱新疆人 决不允许维奸再次绑架新疆同&#
  55. كۇززات ئالتاي-گۇ ۋىنگۇي ۋە ش. ئوسمان :خەۋەر
  56. ۋاشنىگتوندا خىتاي تىياتىرى باشلاندى.
  57. Uyghur News ( Sunday, March 22, 2020)
  58. Fighting terrorism.Hawalgul Xinjiang's terrorism whistle -blower
  59. Uyghur News ( Monday, March 23, 2020)
  60. : ئىككى خەۋەر ئىككى خەۋەر ئىككى خەۋەر
  61. Uyghur News ( Tuesday, March 24, 2020)
  62. ۋاشنىگتوندا خىتاي تىياتىرى باشلاندى.
  63. Chinese-backed company's mission to source Australian medical supplies
  64. Chinese-backed company's mission to source Australian medical supplies
  65. Chinese-backed company's mission to source Australian medical supplies
  66. Uyghur News ( Wednesday, March 25, 2020)
  67. 美国总统国家安全事务助理将率代表团参加莫斯科伟大卫国战争胜利75周
  68. Uyghur News ( Thursday, March 26, 2020)
  69. ھاقارەت ئاجىزلىقنىڭ، نامەرتلىكنىڭ بەلگ&#
  70. Wuhan Virus: My Allies And Enemies (Exclusive Interview With The Wuhan Virus)
  71. خوڭكوڭغا، "شىنجاڭ ئويۇشمىسى"غا باغلاپ م
  72. Uyghur News ( Friday, March 27, 2020)
  73. يۇرتۇمدائەركىنلىلكنى يوقاتقان كۇنۈم
  74. What you probably don't know about Xinjiang
  75. خىتاي پەنلەر ئاكادېمىيىسى ۋۇخەن ۋىرۇسى ت
  76. غۇلام ئوسمان ! ھاقارەت ئاجىزلىق، نامەرتلى
  77. Uyghur News ( Saturday, March 28, 2020)
  78. Uyghur News ( Monday, March 30, 2020)
  79. Uyghur News ( Tuesday, March 31, 2020)
  80. Uyghur News ( Wednesday, April 1, 2020)
  81. 武汉开始传播的“ 中国病毒(Corona)“起源和原因的预测
  82. https://campaignforuyghurs.org/remembering-the-innocent-uyghurs-died-30-years-ago-in-
  83. 贺特朗普总统与民同庆战胜弹劾审判带给自己的喜悦之情(下篇)1
  84. Hamza Yakup:A smoother Life Journey
  85. watch this video
  86. ....never worked on a story in my life where people weren’t able to speak to their..
  87. Uyghur News ( Thursday, April 2, 2020)
  88. Uyghur News ( Saturday, April 4, 2020)
  89. Uyghur News ( Sunday, April 5, 2020)
  90. Uyghur News ( Tuesday, April 7, 2020)
  91. Uyghur News ( Wednesday, April 8, 2020)
  92. Uyghur News ( Thursday, April 9, 2020)
  93. Uyghur News ( Thursday, April 9, 2020)5
  94. Uyghur News ( Friday, April 10, 2020)
  95. Uyghur News ( Saturday, April 11, 2020)
  96. This is the real Xinjiang
  97. https://www.penopp.org/all-themes/chinas-repression-uyghurs
  98. Uyghur News ( Sunday, April 12, 2020)
  99. Uyghur News ( Monday, April 13, 2020)
  100. Uyghur News ( Tuesday, April 14, 2020)
  101. خوڭكوڭغا، "شىنجاڭ ئويۇشمىسى"غا باغلاپ م
  102. Atom bomba ..... 中国一直在新疆罗布泊核试验场进行核试爆
  103. Uyghur News ( Wednesday, April 15, 2020)
  104. Uyghur News ( Thursday, April 16, 2020)
  105. Uyghur News ( Friday, April 17, 2020)
  106. مەرتمۇسا ئوغلى بۇ يەردە !
  107. Metmusa ishek heqqide ikki eghiz söz
  108. peskesh solamchi Metmusa
  109. üch ewlat munapiqning pushti Metmusa satqunni tonuweling
  110. Metmusa digen 3 ewlat satqungha ikki eghiz söz
  111. Hey nijis satqun Metmusa, millitimizge hisap ber !!!!
  112. Uyghur xelqining ebedi düshmini Metmusa Satmusa
  113. Metmusa digen leniti jasusni alem qobul qilmaydu
  114. haramdin törelgen nijis metmusaning körgen yerde yüzige tükürünglar, sawap alisiler !
  115. Hindistandin Qeshqerge kelip görexana achqan hayankesh hindining pushti Metmusa
  116. hejep seskinimen Bu sıdık metmusa digen ademdin
  117. Metmusagha tewsiye
  118. Metmusaning resimi, tonuweling
  119. Eshaktin toralgan hayvan matimusa
  120. bizi duyun
  121. Uyghur News ( Saturday, April 18, 2020)
  122. Uyghur News ( Sunday, April 19, 2020)
  123. ساتقۇنلارنىڭ تىزىملىكى - بىرىنجى قىسىم
  124. خىتاي ۋىرۇسى ھەققىدە پەرەزلەر
  125. 为什么恨共产党?
  126. 要停止进口新疆棉花产品 !
  127. 要停止进口新疆棉花产品 !
  128. cheteldiki satqunlarning yengi tizimliki
  129. خوتۇنۇڭنى سىككەنمۇ؟ نەمە ئۇچۇن ھاقارەت?
  130. 美司法部长巴尔:疫情使机构关闭通俄门调查结果或延迟(图)
  131. ئوقۇپ تارقات! ساتقۇنلار تىزىملىكى - بىرىن
  132. Metmusa ishek heqqide ikki eghiz söz
  133. رابىيەگە مىكروفۇن تۇتقان قول كىمنىڭ؟
  134. Oqung
  135. ئوقۇپ تارقات!
  136. خەۋەر - ئىنتىرنەت
  137. Uyghur News ( Monday, April 20, 2020)
  138. Uyghur News ( Tuesday, April 21, 2020)
  139. Uyghur News ( Wednesday, April 22, 2020)
  140. Tayaqni Uyghur we Qazaqlar yise, buningdin rahiti yenila Hitaygha ? Wake up USA !
  141. Uyghur News ( Thursday, April 23, 2020)
  142. Uyghur News ( Friday, April 24, 2020)
  143. Uyghur News ( Monday, April 27, 2020)
  144. Uyghur News ( Tuesday, April 28, 2020)
  145. Uyghur News ( Thursday, April 30, 2020)
  146. Uyghur News ( Friday, May 01, 2020)
  147. Uyghur News ( Saturday, May 02, 2020)
  148. Uyghur News ( Sunday, May 03, 2020)
  149. مەرتمۇسا ئوغلى بۇ يەردە !
  150. يدۇق“نىڭ 3-قۇرۇلتايى، ئاۋتونومىيە ۋە پەرا
  151. Uyghur News ( Tuesday, May 05, 2020)
  152. Uyghur News ( Wendesday, May 06, 2020)
  153. Uyghur News ( Thursday, May 07, 2020)
  154. ئەركىن" لەردىن ئۇيغۇرلارجاق تويدى
  155. Uyghur News ( Friday, May 08, 2020)
  156. Uyghur News ( Saturday, May 09, 2020)
  157. Uyghur News ( Sunday, May 10
  158. Uyghur News ( Monday, May 11, 2020)
  159. https://www.wionews.com/india-news/now-chinese-websites-claim-kyrgyzstan-kazakhstan-p
  160. Uyghur News ( Tuesday, May 12, 2020)
  161. https://interactive.america.gov/xinjiang-uyghurs/
  162. ( I Qisim) دولقۇن ئىسا كىمدۇر؟
  163. "ھوكۇمەتچىلەر"گە لەنەت!
  164. شۇنداق ، مۇستەقللىق ئېتىقادىمىزدۇر (1)
  165. Uyghur News ( Wednesday, May 13, 2020)
  166. Uyghur News ( Thursday, May 14, 2020
  167. Uyghur News ( Friday, May 15, 2020)
  168. 川普呼吁麦康奈尔:彻查通俄门骗局时间已不多 赶快行动(图)
  169. 美参院无异议通过《维吾尔人权政策法案》
  170. 白宫战略报告:对华接触政策失败,全面遏制中国扩张
  171. 特朗普称对总检察长关于不太可能对奥巴马和拜登展开调查的言论感到&#
  172. Uyghur News ( Sunday, May 16, 2020)
  173. Uyghur News ( Monday, May 18, 2020)
  174. Uyghur News ( Thursday, May 20, 2020)
  175. Uyghur News ( Thursday, May 21, 2020)
  176. Uyghur News ( Friday, May 22, 2020)
  177. Uyghur News ( Saturday, May 23, 2020)
  178. 接上一篇文章发生铁证如山的重要犯罪证据(文章序言部分)1
  179. Uyghur News ( Sunday, May 24, 2020
  180. Uyghur News ( Monday, May 25, 2020)
  181. 华为孟晚舟在引渡案关键裁决中败诉
  182. ساتقۇنلارنىڭ تىزىملىكى - ئۇچ پىروفىسور ئە
  183. Uyghur News ( Wednesday, May 27, 2020)
  184. Ruslarning Qirim Tatarlar ustidin elip barghan chong qirghinchiliqi
  185. Dunya Chakra
  186. Cultural Genocide
  187. Stop stop 🤜🤜
  188. Uyghur News ( Thursday, May 28, 2020)
  189. yengi we Tamamen perqli Koz qarashlar
  190. ".....biz qilixqa tegixlik usulda eyiplimiduq"....Chris Patten
  191. Shocking reality !
  192. Uyghur News ( Saturday, May 30, 2020)
  193. 关于博讯博客因程序改造暂停服务的通知
  194. Uyghur News ( Sanday, May 31, 2020)
  195. Uyghur News ( Monday, June 01, 2020)
  196. The best Chinese press conference so far !